Aktuálně ze života hasičů

30. 3. 2024

Školíme se, lezeme!

30. března – během Velikonočních svátků, proběhl výcvik našeho lezeckeho družstva a současně i výcvik zbytku jednotky, kde téma bylo základy lanové techniky, pojmy a uzly. Vše proběhlo pod vedením našeho garanta Miry Čermáka a našeho člena lezce u HZS Honzy Najvarka.

Díky oběma a diky členům jednotky za účast

7. 3. 2024

Novinky ve vybavení

Brašna od RuStr51!

Nejnovější přírustek do našeho vybavení!
Za nás opravdu palec nahoru. Skvělé provedení i nápad.
Brašna je perfektní nejen pro práci hasičů, ale všech, kteří potřebují volné ruce a zároveň vše po ruce!

Koukněte na fotky!

1. 1. 2024

Ohlédnutí za rokem 2023

Rok 2023 máme za sebou a tak přinášíme malé ohlédnutí.
Opět se ukázalo že jsme nejvytíženější JPO III v okrese. Samozřejmě velké díky patří všem členům jednotky za jejich nasazení během celého roku.

Jednotka zasahovala celkem u 43 událostí
30 x technická pomoc
8 x požár
5 x dopravní nehoda

V souhrnu členové jednotky odpracovali u těchto událostí přes 300 hodin. Dalších 200 hodin v souhrnu to dělalo při zaměstnání pro našeho zřizovatele.

Jednotka má k dnešnímu dni celkem 17 členů. Mnozí z nich prošli v loňském roce nejrůznějšími školeními.
Jednotka díky dotacím a příspěvkům od zřizovatele opět pořídila i nové vybavení, důležité pro činnost.

29. 12. 2023

Srdečně zveme na tradiční Hasičskou zábavu

Je to tu! Opět po roce Vás srdečně zveme na již tradiční hasičskou zábavu.

KDY? sobota 6. dubna

KDE? sál hotelu ZLATÝ CHLUM

Čeká Vás spousta tance, zábavy a bohatá tombola!

Budeme se těšit!

23. 12. 2023

Památka obětí střelby v Praze

I naše jednotka se zúčastnila uctění obětí střelby v Praze.
V pravé poledne jsme se minutou ticha připojili k památce zesnulých.

4. 11. 2023

Českoveský kros 2023!

V sobotu 4. listopadu 2023 proběhl další ročník oblíbeného Českoveského krosu!

Zapojilo se mnoho odvážných a aktivních sportovců! Opět jsme lehoučce zvýšili hladinu brodu a tím i hladinku adrenalinu u sportovců. Také jsme asistovali při závodě se psi a u hlavního závodu. 🙂

Jsme rádi, že jsme mohli pomoct a být součástí povedené akce!

23. 9. 2023

I svateb se účastníme!

V sobotu 23.9.2023 se do toho rozhodl praštit člen naší jednotky. Tak jsme si to nemohli nechat ujít a na veselce jsme se ukázali také. Samozřejmě ve vší parádě!

Ženicha jsme slavnostně přivezli, hasičskou slavobránou provedli a přejeme už jen hodně štěstí!